Design-TVOYA

У 90-і роки в одній українській косметичній компанії зібралося кілька молодих і цілеспрямованих фахівців. Юні. Амбітні. Дещо нетерплячі. Кожен з них мріяв стати, як мінімум, новим Майстром в косметиці. Спільна праця перетворила їх на сильну команду, в якій один доповнював іншого. З єдиною метою – створити СВОЮ косметику. І, звичайно, вони вже розуміли, що для реалізації своїх цілей їм катастрофічно не вистачає досвіду. І ось цей юний колектив ухвалив спільне рішення: «Коли ми випустимо мільйон кремів і шампунів – ми створимо свою лінію. Ту, про яку мріяли. Ту, про яку ми можемо сказати кожному: це ТВОЯ косметика». Деяким тоді здавалося, що все це «юнацький максималізм»; «ці дітки ще життя не бачили – і все з часом мине» …

А роки йшли. І до початку 2016 року ця сама команда, вже міцна і досвідчена, випустила мільйонний екземпляр косметики і приступила до втілення своєї мрії. Мрії, у флакон з якою вони б помістили свою любов, свій досвід і свою молодість.

Навесні 2017-го разом з першими квітами побачила світ нова косметична лінія, яку її творці назвали дуже просто – «ТВОЯ».

 

Продукт насправді унікальний і новаторський для українського косметичного ринку. У кожному флаконі лінійки закладені рецептури з використанням британських нанотехнологій, натуральних і безпечних компонентів сировини, що пройшли клінічні дослідження.

Design-TVOYA

 

Душа і досвід були вкладені не тільки до складу продукції. Над упаковкою працювала величезна команда досвідчених та креативних дизайнерів власної продакшн-студії. З урахуванням цільової аудиторії косметичної лінійки «ТВОЯ» було розроблено драйвовий арт упаковки. Лаконічний дизайн відображає дух молодіжної аудиторії 18+.

 

 

Досвід. Технології. Любов. Ось головні складові цієї лінійки.

  • Досвід дозволив команді творців виправити помилки, як власні, так і колег, врахувавши їх в рецептурі цієї косметики.
  • Технології реалізували бажане. Український завод Healthy pharm зміг виконати задумане.
  • А Любов? Вона просто є. Є в кожній баночці цієї косметики, як і в кожному з її творців. І ми хочемо поділитися нею з вами!

Косметика «ТВОЯ» – досвід і любов в кожному флаконі!