Чому TVOYA?

Український бренд доглядової косметики Tvoya (при невисокій вартості) поєднує в собі силу природи та інноваційні технології косметологічної галузі. Якість кожного продукту проходить контроль на всіх стадіях виробництва: від отримання сировини і до розробки дизайну упаковки. Дотримуючись wellness стратегії, лінійка не містить заборонених компонентів.

Для досягнення спрямованого ефекту формули засобів містять спеціально підібрані натуральні інгредієнти з урахуванням особливостей догляду за певною частиною тіла. Tvoya – це шампуні, флюїди і тоніки окремо для кожного типу волосся, гелі для душу (чоловічий та жіночий), гель для інтимної гігієни, скраби для тіла, креми для обличчя для різних типів шкіри, лосьйони і тоніки для обличчя і тіла.

Цільова аудиторія лінійки – молоді люди, які ведуть активний спосіб життя, щодня піклуються про особисту гігієну, використовуючи косметику з натуральними компонентами. Таку молодь не залишать байдужими креативний дизайн упаковки, якісний продукт і свіжі аромати Tvoya.

 

Наші клієнти

Бренд Tvoya відкритий для кожного клієнта! Ми готові до співпраці як з прямим покупцем, так і з інтернет-ресурсами, супермаркетами, спеціалізованими магазинами, дистриб’юторами та оптовими покупцями.

 

Умови придбання

Задоволений покупець – одна з важливих цінностей Tvoya. Ми розробили налагоджену систему роботи з дистриб’юторами і регулярно підтримуємо з ними зв’язок для максимально ефективної та оперативної роботи.

Інтернет-магазини, супермаркети, спеціалізовані магазини, оптові покупці та дистриб’ютори мають можливість обговорити та узгодити вигідні індивідуальні умови покупки.

 

Експорт

Для бренду Tvoya не існує географічних меж! Ми відкриті до співпраці в будь-якій країні світу, де б ви не знаходилися.

 

Новини TVOYA

Слідкуйте за новинами на сайті і не пропустіть найактуальніші акції, приємні сюрпризи та знижки!

 

Форма для зворотнього зв’язку: