аспірантка

Дівчина-відмінниця інституту фізичної культури і спорту, перфекціоністка. За день встигає на роботу, навчання і ввечері обов’язково – в басейн. Прагне до ідеалу в усьому – від зовнішності і до безкінечності. Часті відвідування басейну вимагають від Лариси особливого догляду за собою: хлор, що знаходиться у воді, дуже сушить її ніжну шкіру. Щоб не переживати про те, як вона виглядає в купальнику, Лариса двічі на тиждень використовує скраб для тіла Tvoya. Він ніжно регенерує шкіру, насичуючи її вологою і підтримуючи оптимальний pH. Як плавчиха зі стажем, Лариса запевняє, що швидкість в плаванні залежить і від гладкості шкіри.

 

 

Вона рекомендує:

 

Скраб для тіла TVOYA

Оксамитова і гладенька шкіра –  чи не про це мріє кожна дівчина? Щоб залишатися в тонусі і виглядати привабливо, тіло потребує правильного і постійного догляду. І одного приймання ванни недостатньо…

Натуральний горіховий скраб для тіла TVOYA покликаний піклуватися про вашу шкіру, зберігаючи її пружність і молодість. Перетворіть звичайне прийняття душу на справжню СПА процедуру: скраб ретельно очищує шкіру, насичує її необхідною вологою, а розслаблюючий запах дарує вам хвилини спокою й умиротворення!