архітектор

Її життя – постійне творіння. Є прихильником стилю «біотек», черпаючи натхнення в самій природі. Прагне до екологічності в усьому, починаючи від будівельних матеріалів і закінчуючи косметикою на її полиці у ванній. Колись відвідавши Ізраїль, дізналася секрет розкішного волосся місцевих дівчат – це натуральні засоби з додаванням екстракту граната. Повернувшись на батьківщину, знайшла його в серії для пошкодженого волосся Tvoya. Гранат живить волосся, надаючи блиск і м’якість. Ірина полюбила цю серію для волосся за натуральність, тому що крім граната, в складі знайшла пантенол і протеїни шовку, екстракти камелії і хмелю.

 

Вона рекомендує:

 

Шампунь для пошкодженого волосся TVOYA

Дівчата є дівчата! У пошуках ідеального образу ви експериментуєте з зачісками, піддаючи волосся фарбуванню, високим температурам і частому сушінню. Найчастіше такі експерименти не проходять безслідно: тьмяне, пошкоджене і неслухняне волосся, що вимагає глибокого відновлення.

Шампунь для пошкодженого волосся TVOYA створений на основі натуральних компонентів, які делікатно очищають і відновлюють, насичуючи життєвою силою.