дизайнер

Не уявляє свого життя без улюбленого заняття, яке переросло у професію. Розробляє колекції аксесуарів для волосся. Самостійно створює зачіски моделей для кожної зі своїх колекцій. Часто буває в жарких країнах. Щоб південне сонце не зашкодило волоссю, обов’язково бере з собою флюид і шампунь Tvoya для сухого волосся. Натуральні олії та екстракти надійно захищають локони від негативного впливу сонячних променів, наповнюючи їх життєво необхідною вологою.

 

Вона рекомендує:

 

Флюид для посічених кінчиків волосся TVOYA

Тьмяні, неслухняні і посічені пасма навряд чи піднімуть вам настрій і викличуть захоплення оточуючих. Розкрийте весь потенціал волосся разом із флюїдом для кінчиків волосся TVOYA!

Цей диво-помічник спеціально розроблений для догляду за пошкодженими, фарбованим і волоссям після хімічного впливу. У його складі – цінні компоненти рослинного походження, які відновлюють структуру волосся, наповнюючи його життєвою силою. При регулярному застосуванні ваше волосся стає слухняним і блискучим.

 

 

Шампунь для сухого волосся TVOYA

Ламке, посічене волосся, яке стирчить у різні боки, суха шкіра голови, схильна до утворення лупи, – все це відомо власникам сухого типу волосся.

Шампунь для сухого волосся TVOYA розроблений спеціально для задоволення від процесу миття голови і приголомшливого результату оздоровлення волосся. Збалансована рецептура шампуню на основі натуральних компонентів повертає волоссю життєву силу, насичуючи його необхідною вологою, відновлює структуру.