Шкіра людини оновлюється в середньому кожні 28 днів, позбавляючись від відмерлих клітин. Але, на жаль, оновлення клітинних структур на різних ділянках тіла відбувається нерівномірно. На це впливають кілька факторів: активність роботи сальних залоз, товщина епідермісу, ступінь зволоженості шкіри, зовнішні фактори навколишнього середовища. Ось чому шкіра на руках, обличчі, зоні декольте марніє раніше, ніж, наприклад, на спині або ногах. У результаті шкірний покрив потовщується, набуваючи тьмяний відтінок.

СКРАБЫ TVOYA: используем правильно фото
Скраб для тіла

Важливі фактори

У цьому випадку без механічного очищення ніяк не обійтися. Регулярне застосування скрабів, нарівні зі зволоженням і живленням, є важливим фактором на шляху до збереження молодості і еластичності шкіри. Компоненти – ексфоліанти, що входять до складу скрабів, оновлюють епідерміс, полегшуючи доступ важливих поживних речовин і кисню.

Полімерні скраби

Сучасна косметологія пропонує кілька видів скрабуючих компонентів, в тому числі і поліетилен, який, завдяки своїй м’якій структурі, не травмує шкіру. Але не все так гладко. Починаючи з 2015 року, прогресивні країни світу ведуть активну кампанію проти використання полімерних скрабів. Серед них – Великобританія, Франція і США. Причина банальна і в той же час сумна: стічні води, забруднені цим видом сировини, потрапляють в річки, моря і океани, забруднюючи навколишнє середовище і вбиваючи мешканців водойм.

Природні скраби

Ідеальна альтернатива синтетичним компонентам – природні ексфоліанти (скраби). Кісточки рослин, шкаралупа, рисова пудра, мелена кава або цукор чудово очищають шкіру, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Рисова пудра – дуже делікатний ексфоліант, призначений для чутливої ​​шкіри. Вона ефективно бореться із зайвою жирністю шкіри і висипаннями. Мелена кава – ідеальний засіб для очищення тіла. Вона розганяє кров, перешкоджаючи утворенню жирових клітин, а кофеїн виводить зайву рідину. Кристалики цукру м’яко очищають шкіру без ушкоджень, швидко розчиняючись у воді. Кісточки та шкаралупа непогано справляються з огрубілою шкірою на ліктях, ступнях і колінах. Під час скрабування ніжних ділянок тіла варто звернути увагу на абразивність відлущувальних елементів: для тіла підійде грубий помел, для обличчя – дрібна пудра.

Скраб на основі горіхової пудри

СКРАБЫ TVOYA: ореховая пудра - фото
Горіхова основа

Чітко дотримуючись wellness філософії, TVOYA створила скраб для тіла на основі дрібнодисперсної горіхової пудри. Горіх – це 100% натуральний продукт, який є ідеальним ексфоліантом. Він глибоко очищає шкіру, видаляючи відмерлі клітини, покращує мікроциркуляцію, готуючи шкіру до подальшого зволоження і живлення.

СКРАБИ: ВИКОРИСТОВУЄМО ПРАВИЛЬНО
Кількість голосів: 4
Середня оцінка: 5