Чому ми чекаємо на літо? Море, сонце, пляж, ну або, в крайньому випадку, – шезлонг і басейн. Водні процедури, безперечно, корисні і потрібні кожному для здоров’я. Але ось що на це скаже наша шкіра?

Всі ці радощі життя негативно впливають на стан шкіри, піддаючи її запальним процесам і передчасним змінам (зокрема, фотостарінню).

Піддаючись впливу під високих температур, шкіра починає посилено втрачати вологу. І хоча піт зволожує шкіру, насправді в глибині шкірних покривів рівень вологи катастрофічно знижується, як наслідок – уповільнення процесів регенерації, втрата тонусу, зниження концентрації колагену і еластину. І навіть нормальна шкіра може за пару місяців перетворитися на дуже суху.

Під впливом ультрафіолетового випромінювання активізуються процеси фотостаріння: появу дрібних зморшок влітку можна помітити неозброєним оком.

Тому літній догляд за шкірою повинен ґрунтуватися на принципах дбайливого очищення, захисту та особливо глибокого зволоження.

Правильне зволоження

Щоб ні морська сіль, ні сонце, ні хлор води з басейну не заподіяли шкоди шкірі, важливо своєчасно і регулярно її зволожувати за допомогою живильного молочка для тіла. Так, не крем, а саме молочко. Особливість полягає в складі і консистенції цього б’юті-засобу. Воно більш рідке за своєю текстурою, тому легко наноситься і не залишає, на відміну від крему, жирну плівку на тілі. Наступна відмінність – у складі продукту. Якісне молочко для тіла обов’язково має містити рослинні екстракти та інші натуральні компоненти, спрямовані на зволоження та живлення шкіри. Наприклад, молочко для тіла TVOYA містить масло каріте, яке починає активно зволожувати безпосередньо після нанесення, не залишаючи жирних слідів на тілі. Влітку стане актуальним вибір молочка з пантенолом. Цей компонент заспокоює шкіру. Діюча речовина декспантенол проникає глибоко в епідерміс, забезпечуючи шкірні покриви необхідною кількістю вологи. Саме тому влітку шкіра не пересихає, залишається еластичною і м’якою.

У жарку пору року обов’язково варто звернути увагу на молочко для тіла з сонцезахисними фільтрами або світловідбиваючими частинками. Вони допоможуть захистити шкіру від сонячних опіків і негативного впливу УФ-променів.

При регулярному використанні молочка для тіла, крім насолоди, шкіра отримує:

  • глибоке зволоження
  • усунення запалень, подразнень і лущення
  • живлення
  • вирівнювання або відбілювання тону шкіри.

Особливості використання

Для отримання очікуваного результату молочко для тіла обов’язково слід наносити на ретельно очищену суху шкіру, відразу після прийняття ванни або душу. Візьміть трохи молочка в долоні і круговими рухами по масажних лініях розподіліть по всьому тілу, уникаючи проміжності і області обличчя. Не варто наносити занадто велику кількість засобу: шкіра вбере стільки, скільки їй потрібно, а решта залишиться на поверхні, доставляючи вам неприємні відчуття жирності. Влітку використовуйте молочко для тіла після кожного прийняття водних процедур, в тому числі і після купання в водоймах, щоб шкіра не пересихала.

Не кремом єдиним: використовуємо молочко для тіла влітку
Кількість голосів: 1
Середня оцінка: 5