На косметичних сайтах часом можна знайти такі назви продуктів, про які говорять «десь чула, але не пам’ятаю, куди застосовувати». Є такий і на сайті tvoya.com.ua. Флюїд … Що за диво-препарат і чому це «швидка допомога» для волосся – читайте далі.

Що це?

Флюїд – це дітище космецевтики, дія якого спрямована на миттєве відновлення пошкодженого волосся (особливо кінчиків) після хімічної завивки, інтенсивного фарбування, частого використання фена або прасочки. Цей продукт по праву можна назвати чарівним: вже після першого його застосування до волосся повертаються шовковистість, легкість і блиск.

Влітку флюїд створює на волоссі надійний бар’єр, що захищає його від ультрафіолетового випромінювання. А так як основну частину засобу становить вода, то цей «активатор краси» є і прекрасним зволожуючим засобом для волосся.

Який би флюїд ви не обрали, склади кожного обов’язково міститимуть певні компоненти, характерні для флюїду: воду, силікон, вітаміни, мінеральні і поживні речовини, цінні рослинні масла та олії, екстракти рослин.

Які бувають флюїди?

Завдяки своїм широким можливостям цей б’юті-засіб став улюбленцем і в умовах домашнього догляду, і в салонах.

А завдання його такі:

  • глибоке відновлення волосся після фарбування, фена або фіксуючих засобів
  • захист від негативного впливу навколишнього середовища (різкі перепади температури, УФ-випромінювання, жорстка вода)
  • моделювання зачіски, надання об’єму і шовковистості
  • полірування, лікування волосся, що січеться, заповнення мікротріщин.

Залежно від типу волосся і проблеми існує кілька видів продукту. Наприклад, флюїд для фарбованого волосся обов’язково містить вітамін Е і олію соняшнику. Ці компоненти надійно захищають волосся, живлять його і запобігають швидкому вимиванню фарбувального пігменту.

Найпопулярніший флюїд – для посічених кінчиків волосся. Його склад збагачений рослинними оліями, наприклад, масло аргани або зародків пшениці (флюїд для посічених кінчиків волосся TVOYA). Ці інгредієнти скорочують появу посічених кінців на 95%.

Для сухого волосся кращим рішенням стане флюїд із силіконом і лляною олією. У тандемі ці компоненти містять оптимальну кількість поліненасичених жирних кислот, які глибоко зволожують неслухняне і тьмяне волосся.

Пошкоджене і ослаблене волосся відновлюють флюїди з високим вмістом протеїнів сої. Проникаючи глибоко в структуру волосся, вони заповнюють його, зволожуючи і відновлюючи.

Як використовувати флюїд?

Незалежно від того, який флюїд ви придбали, першим кроком на шляху до здорового волосся повинен стати візит до перукаря. Позбавтеся посічених кінчиків волосся – і сміливо приступайте до використання засобу.

На замітку:

Використання флюїду не передбачає подальшого змивання або особливих навичок. Наносити його можна на вологе і сухе волосся. Дуже зручно, погодьтеся. 

Якщо ви вирішили використовувати флюїд для моделювання зачіски, нанесіть його на ледь вологе волосся по всій довжині, уникаючи прикореневої зони. Потім вкладіть феном або дайте висохнути природним способом.

Для лікування і відновлення волосся нанесіть невелику кількість засобу на сухі або вологі кінчики (не по всій довжині). Для активації цінних речовин в складі флюїду деякі рекомендують перед застосуванням нагріти його, розтерши між долонями. У будь-якому випадку, купуючи флюїд, уважно читайте інструкцію – вона точно розповість вам, як використовувати засіб для досягнення найкращого результату.

 

Магія флюїдів: миттєве відновлення волосся
Rate this post
Кількість голосів: 1
Середня оцінка: 5