Аргановое масло Арганова олія – ​​складова багатьох косметичних засобів по догляду за шкірою і волоссям. Але далеко не кожен знає про справжню цінність цього інгредієнта, і звідки олія бере свій початок. Одна з найдорожчих олій – продукт, отриманий шляхом холодного віджиму кісточок арганії колючої, що росте в Алжирі і Марокко. Щоб вижити в суворих умовах клімату, місцеві жінки здавна використовують олію для захисту шкіри, волосся і нігтів.

Набираючи популярність, цей чудо-інгредієнт повсякчас використовують і в сучасній косметології. У чому ж його цінність? Вся справа в унікальному складі аргани: вона багата природними антиоксидантами, жирними кислотами, каротиноїди, стеринами, поліфенолами, вітаміном Е. Численні наукові дослідження довели, що олія відновлює водно-ліпідний шар шкіри, насичує клітини киснем і сприяє нейтралізації вільних радикалів. Олія, що отримується з плодів арганії, завдяки ліпідам, прекрасно зволожує шкіру, зберігаючи її еластичність. Вітамін Е дозволяє використовувати її при виробництві антивікової косметики. Дія її направлена на нейтралізацію вільних радикалів, зменшення зморшок і відновлення ліпідного шару. Крім того, арганова олія усуває запалення і приємно охолоджує шкіру.

Основний секрет аргани – рослинні стерини. Це єдина олія в світі, в складі якої присутні рідкісні фітостерини. Їхня дія спрямована на зменшення запальних процесів в організмі і попередження онкологічних захворювань. Олія зарекомендувала себе як відмінний засіб для відновлення пошкодженого волосся. Вона запобігає їхньому випадінню, відновлює сухі кінчики і усуває сухість шкіри голови.

Познайомтесь з нашим молочком для тіла «TVOYA» з аргановою олією!

 

АРГАНОВА ОЛІЯ
Кількість голосів: 1
Середня оцінка: 5