Жінки – великі експериментатори. Найчастіше в гонитві за ідеальним образом в першу чергу страждає волосся. Часте фарбування, завивка, високі температури і використання стайлінгу призводить до сумних наслідків. Волосся стає тьмяним, неслухняним і ламким.

Знайома така картина? Ось кілька ознак того, що ваше волосся вимагає термінової реанімації:

  1. Посічені кінці – перший дзвіночок неправильного догляду за волоссям. Саме ця частина волосини за рахунок структури найбільш схильна до пошкодження при частому використанні фена або плойки.
  2. Волосся, що плутається. Якщо після миття голови і застосування кондиціонера пасма неможливо розчесати, це вірна ознака пошкодження волосся і недостатнього живлення.
  3. Тьмяне волосся. Здорове волосся має природний блиск, але якщо воно навіть при яскравому сонці виглядає матовим, це свідчить про те, що лусочки не прилягають до основи волосини, позбавляючи його природної структури і блиску.
  4. Волосся швидко стає брудним. Тільки вимили і висушили волосся – а воно вже здається брудним? Час задуматися про лікування волосся і правильний догляд.
  5. Пористе волосся – ще одна ознака пошкодженого волосся. Перевірити це легко: опустіть волосся в воду: якщо структура надмірно пориста і пошкоджена, локони відразу підуть під воду, намагаючись увібрати якомога більше рідини.
  6. Неслухняне волосся, як правило, стирчить в різні боки навіть після спроб укласти його пінкою або лаком.

Ефект пружини. Спробуйте накрутити локон на палець, а потім зняти його. Якщо волосся перетворилося на спіраль, а не повернулося у початковий стан – воно сильно пошкоджено. Іноді в разі сильного освітлення перепалене волосся зберігає зачіску навіть після миття.

Якщо вам відома хоча б одна ознака, волосся потрібно рятувати, використовуючи особливий догляд для сухого і пошкодженого волосся. Перш за все, хоча б на кілька місяців відкладіть фен, праску і плойку, які є ворогами №1 для пошкодженого волосся. Поновіть локони – мляві і сухі кінці слід регулярно зрізати, повторюючи процедуру раз на місяць. І, нарешті, використовуйте спеціальні засоби для пошкодженого волосся. При виборі особливу увагу приділіть складу: такий тип волосся потребує інтенсивного зволоження і живлення. Що може допомогти волоссю знову блищати і виглядати здоровим?

Ось кілька важливих природних компонентів, які ефективно піклуються про пошкоджене волосся зсередини. Екстракт шишок хмелю – відновлює структуру локонів, підтримує здоровий вигляд і перешкоджає випадінню. Екстракт зародків пшениці інтенсивно живить волосся, відновлює кератиновий шар і покращує мікроциркуляцію крові у шкірі голови. Протеїни шовку глибоко проникають у структуру волосся, насичують його вологою, надовго утримуючи її всередині. Легко осідаючи на поверхні волосся і шкірі голови, вони утворюють захисну плівку, не обтяжуючи локони. Завдяки цьому волоссю повертаються природний блиск і прикореневий об’єм.

Рекомендуємо використовувати наш шампунь для пошкодженого волосся TVOYA і будьте здорові!

7 ОЗНАК, КОЛИ ВАШЕ ВОЛОССЯ ПОТРЕБУЄ УВАГИ
Кількість голосів: 1
Середня оцінка: 5