Із настанням холодів руки піддаються випробуванням. Різкі перепади температури і сухе повітря в приміщенні позбавляють шкіру рук необхідної вологи, провокуючи лущення, почервоніння і навіть появу тріщин. Щоб зимою ваші ручки залишалися бархатистими, дотримуйтесь простих правил догляду.

  1. Мийте руки тільки теплою водою. Занадто гаряча вода сушить шкіру, а холодна провокує лущення.
  2. При частому контакті з водою і хімічними засобами використовуйте господарські рукавички.
  3. Особливу увагу приділіть вибору крему для рук. Взимку шкіра рук потребує інтенсивного живлення, тому і крем повинен бути більш жирним, щоб створити достатній захисний бар’єр. У холодну пору року відмовтеся від зволожуючого крему на користь живильного. Використання першого може призвести до надлишку вологи і появи тріщин. Особливу увагу приділіть складу крему: вибирайте ті, які містять поживні олії та екстракти (ромашка, масло ши, гліцерин, олива, алантоїн). Використовуйте його після кожного миття рук або за 30-40 хвилин до виходу на вулицю.
  4. Раз на тиждень використовуйте скраб, який поверне еластичність і пружність навіть огрубілій шкірі. Після процедури (краще на ніч) нанесіть жирний крем і надіньте бавовняні рукавички.
  5. Не забувайте про такий важливий аксесуар, як рукавиці. Так, не рукавички, а саме рукавиці – в них більше вільного простору, а, отже, і більше тепла.

Дотримуючись цих порад, ваші ручки залишаться ніжними і м’якими навіть у сувору зиму.

Бережіть ваші ручки з нашим кремом для рук TVOYA 

5 правил догляду за шкірою рук в холодну пору року
Кількість голосів: 1
Середня оцінка: 5