Хочете детальніше дізнатися про нашу продукцію? Запитайте нас!

Що ми пропонуємо

TVOYA

Навесні 2017-го, разом з квітами, що розпустилися, з`явилась на світ нова косметична лінія, котру її творці назвали дуже просто – «TVOYA». Продукт воістину унікальний та новаторський для українського ринку косметики. У кожному флаконі лінійки закладено рецептури з використанням британських нанотехнологій, натуральних та безпечних компонентів сировини, які пройшли клінічні дослідження.

Healthy Farm Ukraine – це українське високотехнологічне підприємство, оснащене сучасними лініями виробництва косметичної продукції.

Наша команда

Каталог продукції

Косметична лінійка TVOYA – продукти для домашнього догляду за тілом і волоссям, створені українськими технологами. Серія включає в себе шампуні, тоніки і бальзами для волосся, креми і лосьйони для тіла, рук і ніг, гелі для душу та інтимної гігієни.

У кожному флаконі TVOYA закладені рецептури з використанням британських нанотехнологій, натуральних і безпечних компонентів сировини, що пройшли клінічні дослідження. Цінні рослинні екстракти, олії, інноваційні компоненти ферментованих лактобактерій гарантують дбайливий догляд за тілом.

Найвища якість і екологічність продукції підтверджена сертифікатом Ecosert – незалежного органу, який першим розробив стандарти натуральної органічної косметики.

Показано 16 результатів

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide